Електрочайник Ariete Moderna 2854/02 чорний
Відео 1Фото 11 |
Ariete Moderna 2854/02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Moderna 2854/02 чорний
Електрочайник Ariete Moderna 2854/02 | 3 417 грн. |
Електрочайник Ariete 2854 black | 3 465 грн. |
ARIETE MODERNA 2854 WHITE | 2 537 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ariete Moderna 2854/02
Ціни на Ariete Moderna 2854/02 |
---|---|---|---|---|
Ariete Moderna 2854/01 білий | від 2 402 грн. | 33 пропозиції | ||
Ariete Moderna 2854/00 червоний | від 2 414 грн. | 18 пропозицій | ||
Ariete Moderna 2854/02 чорний | від 2 537 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →