Електрочайник Ariete Vintage 2877/04 зелений (00C287704AR0)
Відео 1Фото 7 |
Ariete Vintage 2877/04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 2877/04 зелений
Усі ціни 7 →Електрочайник Ariete 2877/04 (зелений) 2877/04 (зелений) | 2 589 грн. |
Електрочайник Ariete 2877 Gr | 2 580 грн. |
Електрочайник ARIETE 2877 GR | 2 599 грн. |
Електрочайник Ariete 2877 GR | 2 403 грн. |
Електрочайник Ariete Vintage 2877/04 | 3 177 грн. |
Електрочайник Ariete 2877 GR | 2 393 грн. |
Электрочайник Ariete 2877 GR | 2 399 грн. |
Чайник дуже гарний, це факт. Він швидко нагріває воду, є функція блокування включення без води, яка унеможливлює випадково включити його. На жаль, чайник погано спроєктований. Мінімальна кількість води для оптимального функціонування чайника становить 1,2 літри. Це занадто багато для чашки кави або кількох чашок чаю. Чайник галасливий. Він зроблений з металу та стінки нічим не ізольовані, у сім'ї вже кожен встиг обпектися. Крім того, краї кришки металеві і вона також дуже гаряча. Я вже мовчу про те, що кришка знаходиться під ручкою і щоб відкрити її, потрібно постаратися. Температура не регулюється, а це практично для різних сортів чаю. На мою думку, ціна дуже висока для сучасного чайника. Чайник дуже гарний, швидко нагріває воду, функція блокування включення без води. Чайник погано спроєктований, гамірний. Мінімальна кількість води для оптимального функціонування чайника становить 1,2 літри. Це занадто багато для чашки кави або кількох чашок чаю. Через металевий корпус він постійно гарячий і обпікає руки. Кришка знаходиться під ручкою, і щоб відкрити її, потрібно постаратися. Ціна завищена. Юлия: користуюся Ariete Vintage 2877/05 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Ariete Vintage 2877/04
Ціни на Ariete Vintage 2877/04 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 2877/03 бежевий | від 2 098 грн. | 42 пропозиції | ||
Ariete Vintage 2877/04 зелений | від 2 393 грн. | 7 пропозицій | ||
Ariete Vintage 2877/05 синій | від 2 119 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →