Електрочайник Ariete Vintage 2869/05 синій (00C286905AR0)
Відео 1Фото 4 |
Ariete Vintage 2869/05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 2869/05 синій
Електрочайник Ariete 2869 BL (2869/05) 2869 BL (2869/05) | 2 826 грн. |
Електрочайник Ariete 2869 Bl | 2 242 грн. |
Електрочайник Ariete 2869 BL (2869/05) 2869 05 | 2 499 грн. |
Электрочайник Ariete 2869 BL (2869/05) 2869 05 | 2 495 грн. |
Електрочайник Ariete 2869 BL (2869/05) | 2 489 грн. |
Чайник естетично гарний, на нього приємно дивитись на моїй кухні. Нагріває воду за кілька хвилин і деякий час залишається теплим. Обертається на підставці на 360 градусів. Чайник легко наповнювати та чистити. Індикатор рівня води розташований зручно і добре видно, скільки води потрібно долити. Без води чайник не ввімкнеться, а коли закипає – вимикається автоматично. Шумить сильно, але це терпимо. Ручка зручна, не ковзає, не нагрівається, приємна на дотик. Мінімальна кількість води в чайнику – 1 літр. Не дуже зручно, коли хочу випити сама чай. Проточною водою не користуємося, але раз на 3 місяці я його чищу лимонною кислотою. Накипу немає. Згодом на корпусі утворилися розводи, які не виводяться. Чайник естетично красивий, його легко наповнювати та чистити. Нагріває воду за кілька хвилин і деякий час залишається теплим. Ручка зручна, не ковзає, не нагрівається, приємна на дотик. Шумить сильно, але це терпимо. Згодом на корпусі утворилися розводи, які не виводяться. Мінімальна кількість води в чайнику – 1 літр. Не дуже зручно, коли хочу випити сама чай. Юлия: користуюся Ariete Vintage 2869/03 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Ariete Vintage 2869/05
Ціни на Ariete Vintage 2869/05 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 2869/03 бежевий | від 2 007 грн. | 4 пропозиції | ||
Ariete Vintage 2869/04 зелений | від 2 489 грн. | 6 пропозицій | ||
Ariete Vintage 2869/05 синій | від 2 242 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →