Електрочайник Berlinger Haus Rose-Gold BH-9335 мідний
Фото 19 |
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9335 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose-Gold BH-9335 мідний
Електрочайник Berlinger Haus BH-9335 Copper | 3 083 грн. |
Электрочайник Berlinger Haus BH-9335 Copper | 3 089 грн. |
Електрочайник Berlinger Haus BH-9335 Copper | 3 093 грн. |
Модификації Berlinger Haus Rose-Gold BH-9335
Ціни на Berlinger Haus Rose-Gold BH-9335 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Shiny Black BH-9337 коричневий | від 2 567 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9335 мідний | від 3 083 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9339 синій | від 2 567 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9334 червоний | від 3 083 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →