Блендер Ariete Vintage 0583/03 бежевий (00C058303AR0)
Відео 1Фото 6 |
Ariete Vintage 0583/03 2021 рікVintage |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 0583/03 бежевий
Блендер стаціонарний Ariete 583 Beige 583/03 | 3 631 грн. |
Блендер стационарный Ariete 583 Beige 583/03 | 3 627 грн. |
Блендер стаціонарний Ariete 583 Beige | 3 621 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ariete Vintage 0583/03
Ціни на Ariete Vintage 0583/03 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 0583/03 бежевий | від 3 621 грн. | 3 пропозиції | ||
Ariete Vintage 0583/04 зелений | від 4 012 грн. | 5 пропозицій | ||
Ariete Vintage 0583/05 синій | від 3 936 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →