Литий диск Replica TY1174 9x22/6x139,7 ET15 DIA106,5
від 7 759 до 9 195 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.5 мм Виліт (ET):15 мм |
Модифікації Replica TY1174 2
Характеристики
Replica TY1174 9x22/6x139,7 ET15 DIA106,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica TY1174 9x22/6x139,7 ET15 DIA106,5
Сортувати
Диск Replica TY1174 9.0x22 6x139.7 ET15.0 DIA106.5 MattBlackPainted | 8 240 грн. |
Replica TY1174 9x22 6x139.7 ET15 DIA106.5 MB | 7 759 грн. |
Replica Replica TY1174 (R22 W9.0 PCD6x139.7 ET15 DIA106.5) MattBlackPainte | 8 240 грн. |
Replica TY1174 9x22 6x139.7 ET15 DIA106.5 MB | 7 868 грн. |
Replica Replica TY1174 9x22 6x139.7 ET15 DIA106.5 MB | 7 868 грн. |
Диск Replica TY1174 MB R22 W9,0 PCD6x139,7 ET15 DIA106,5 | 9 195 грн. |
Закрити
Схожі