Всесезонна шина Arivo Terramax ARV Pro A/T 205/80 R16C 110S
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Arivo Terramax ARV Pro A/T 205/80 R16C 110S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arivo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arivo Terramax ARV Pro A/T 205/80 R16C 110S
Усі ціни 15 →Шина Arivo Terramax ARV Pro A/T 205/80 R16C 110/108S | 3 779 грн. |
Arivo Terramax ARV Pro A/T 205/80 R16C 110/108S | 3 835 грн. |
Arivo Terramax ARV Pro A/T 205/80 R16C 110/108S FR | 3 702 грн. |
Arivo Terramax ARV Pro A/T (205/80R16C 110S) | 3 824 грн. |
Всесезонные шины Arivo Terramax ARV Pro A/T 205/80 R16C 110/108S 100201724 | 3 938 грн. |
ще 10 пропозицій
Рекомендуємо