Литий диск Zorat 7756 7x16/6x139,7 ET38 DIA106,1
Фото 4 | від 3 980 до 4 872 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Zorat 7756 1
Характеристики
Zorat 7756 7x16/6x139,7 ET38 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 7756 7x16/6x139,7 ET38 DIA106,1
Сортувати
Литые диски ZW Mitsubishi (7756) R16 W7 PCD6x139.7 ET38 DIA106.1 (SL) 1001 | 4 196 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 7756 R16 W7 PCD6x139,7 ET38 DIA106.1 SL | 4 299 грн. |
Zorat Wheels 7756 7x16 6x139.7 ET38 DIA106.1 SL | 4 427 грн. |
ZW 7756 7,0x16/6x139,7 D106,1 ET38 SL | 4 231 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-7756 (R16 W7.0 PCD6x139.7 ET38 DIA106.1) SL | 4 677 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Схожі