Всесезонна шина Arivo Terramax ARV Pro A/T 285/65 R17 116T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Arivo Terramax ARV Pro A/T 285/65 R17 116T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arivo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arivo Terramax ARV Pro A/T 285/65 R17 116T
Усі ціни 18 →Шина Arivo Terramax ARV Pro A/T 285/65 R17 116T | 4 084 грн. |
Arivo Terramax ARV Pro A/T 285/65 R17 116T | 4 146 грн. |
Arivo Terramax ARV Pro A/T 285/65 R17 116T FR | 3 996 грн. |
Всесезонные шины Arivo Terramax ARV Pro A/T 285/65 R17 116T 1002222872 | 4 253 грн. |
Arivo Terramax ARV Pro A/T (285/65R17 116T) | 4 115 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →