Оперативна пам'ять Arktek Thunderbird DDR4 1x8Gb AKD4S8P3200H
Фото 4 |
Arktek AKD4S8P3200H 2666 МГц 3200 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arktek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arktek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arktek Thunderbird DDR4 1x8Gb AKD4S8P3200H
Усі ціни 9 →Модуль памяти Arktek DRAM DDR4 8Gb 3200 MHz 1,2V, CL-17, Heatsink, XMP 2.0 | 714 грн. |
Arktek Thunderbird DDR4 3200MHz 8GB (AKD4S8P3200H) | 699 грн. |
ARKTEK 8 GB DDR4 3200 MHz Thunderbird (AKD4S8P3200H) AKD4S8P3200H | 699 грн. |
Arktek AKD4S8P3200H — Модуль пам'яті DRAM DDR4 8Gb 3200 MHz 1.2V, CL-17, H | 732 грн. |
Пам'ять DIMM DDR4 8 Гб 3200 МГц CL 17 ARKTEK (AKD4S8P3200H) | 725 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Arktek Thunderbird DDR4 1x8Gb
Ціни на Arktek Thunderbird DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Arktek Thunderbird DDR4 1x8Gb AKD4S8P2666H | від 654 грн. | 11 пропозицій | ||
Arktek Thunderbird DDR4 1x8Gb AKD4S8P3200H | від 629 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →