Умивальник ArtCeram Blend BLL007 715 мм
Фото 9 |
ArtCeram Blend BLL007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Blend BLL007 715 мм
Раковина підвісна Artceram Blend 71 см чорний декор/білий BLL007 01; 50 | 6 548 грн. |
Раковина ArtCeram Blend подвесная 710х450 мм, цвет белый BLL007 01; 00 | 13 020 грн. |
Раковина ArtCeram Blend підвісна 710х450 мм, колір білий BLL007 01; 00 | 7 907 грн. |
Модификації ArtCeram Blend BLL007
Ціни на ArtCeram Blend BLL007 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Blend BLL004 550 мм | від 6 900 грн. | 3 пропозиції | ||
ArtCeram Blend BLL007 715 мм | від 6 548 грн. | 3 пропозиції | ||
ArtCeram Blend BLL005 910 мм | від 8 162 грн. | 2 пропозиції | ||
ArtCeram Blend BLL006 1065 мм | від 13 612 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →