Умивальник ArtCeram Cognac COL001 420 мм
ArtCeram Cognac COL001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Cognac COL001 420 мм
Усі ціни 22 →Раковина накладна Ø 42 см ArtCeram Cognac сірий COL001 15; 00 COL001 15;00 | 9 947 грн. |
Раковина керамічна 42 см Artceram Cognac, white glossy (COL001 01; 00) | 7 744 грн. |
Керамічна раковина 42 см Artceram Cognac, orange cameo (COL001 13; 00) COL | 16 707 грн. |
Раковина-чаша ArtCeram Cognac 42 COL001 01; 00 | 9 660 грн. |
Раковина накладна Ø 42 см ArtCeram Cognac жовтий COL001 12; 00 COL001 12;0 | 9 947 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації ArtCeram Cognac COL001
Ціни на ArtCeram Cognac COL001 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Cognac COL004 350 мм | від 5 611 грн. | 31 пропозиція | ||
ArtCeram Cognac COL001 420 мм | від 7 570 грн. | 22 пропозиції | ||
ArtCeram Cognac COL002 480 мм | від 6 187 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →