Неттоп Artline Business B10 B10v16Win
від 7 218 до 8 090 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Celeron, J4005, 2 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:UHD Graphics 600 Накопичувач:120 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B10 7
Характеристики
Artline Business B10 B10v16Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B10 B10v16Win
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B10 Windows 11 Pro (B10v16Win) B10v16Win | 7 251 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B10 Windows 11 Pro (B10v16Win) | 7 251 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B10 Windows 11 Pro (B10v16Win | 7 286 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B10 Windows 11 Pro (B10v16Win | 7 218 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B10 Windows 11 Pro (B10v16Win) B10v16Win | 7 251 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо