Неттоп Artline Business B10 B10v16
від 6 127 до 6 868 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Celeron, J4005, 2 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:UHD Graphics 600 Накопичувач:120 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B10 7
Характеристики
Artline Business B10 B10v16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B10 B10v16
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B10 (B10v16) B10v16 | 6 153 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B10 (B10v16) | 6 153 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B10 (B10v16) | 6 185 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B10 (B10v16) | 6 127 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B10 (B10v16) B10v16 | 6 153 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо