Неттоп Artline Business B10 B10v14
від 6 592 до 7 389 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Celeron, J4005, 2 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 600 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B10 7
Характеристики
Artline Business B10 B10v14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B10 B10v14
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B10 (B10v14) B10v14 | 6 624 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B10 (B10v14) | 6 624 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B10 (B10v14) | 6 654 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B10 (B10v14) | 6 592 грн. |
Неттоп Artline Business b10, Black, Celeron j4005 (2x2.0-2.7 GHz), 8Gb ddr | 7 085 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо