Неттоп Artline Business B11 B11v15
від 8 971 до 10 056 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Celeron, J4105, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 600 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B11 14
Характеристики
Artline Business B11 B11v15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B11 B11v15
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B11v15 | 9 015 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B11 (B11v15) | 9 015 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B11 (B11v15) | 9 056 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B11 (B11v15) | 8 971 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B11 (B11v15) B11v15 | 9 015 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо