Неттоп Artline Business B11 B11v16Win
від 8 546 до 9 579 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Celeron, J4105, 1.5 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:UHD Graphics 600 Накопичувач:120 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації Artline Business B11 14
Характеристики
Artline Business B11 B11v16Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B11 B11v16Win
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B11v16Win | 8 586 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B11 (B11v16Win) | 8 586 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B11 (B11v16Win) | 8 626 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B11 (B11v16Win) | 8 546 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B11 (B11v16Win) B11v16Win | 8 586 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо