Персональний комп'ютер Artline Business B19 B19v06Win
Фото 9 | від 32 299 до 34 199 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i5, 13400, 1.8 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B19 12
Характеристики
Artline Business B19 B19v06Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B19 B19v06Win
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B19 Windows 11 Pro (B19v06Win) B19v06Win | 32 574 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B19 Windows 11 Pro (B19v06Win) | 32 574 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B19 Windows 11 Pro (B19v06Win | 32 604 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B19 Windows 11 Pro (B19v06Win | 32 299 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B19 Windows 11 Pro (B19v06Win) B19v06Win | 32 574 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо