Персональний комп'ютер Artline Business B27 B27v49Win
Фото 12 | від 18 708 до 18 738 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i3, 10100, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:480 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B27 59
Характеристики
Artline Business B27 B27v49Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B27 B27v49Win
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B27v49Win | 18 738 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v49Win) | 18 738 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B27 (B27v49Win) B27v49Win | 18 738 грн. |
Artline ARTLINE Business B27 (B27v49Win) B27v49Win | 18 738 грн. |
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v49Win) B27v49Win | 18 708 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B27 (B27v49Win) | 18 738 грн. |
Artline B27v49Win | 18 738 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B27 v49Win | 18 738 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B27v49Win | 18 738 грн. |
Закрити
Рекомендуємо