Персональний комп'ютер Artline Business B57 B57v33
Фото 14 | від 26 685 до 31 545 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 12400, 2.5 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B57 32
Характеристики
Artline Business B57 B57v33 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B57 B57v33
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B57v33 | 28 419 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B57 (B57v33) | 28 419 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B57 (B57v33) | 28 554 грн. |
Десктоп Artline Business (B57v33) | 26 685 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B57 (B57v33) | 28 287 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо