Персональний комп'ютер Artline Business B59 B59v44Win
Фото 20 | від 48 420 до 51 809 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i7, 13700, 1.5 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B59 14
Характеристики
Artline Business B59 B59v44Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B59 B59v44Win
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59v44Win | 48 450 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v44Win) | 48 450 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v44Win) B59v44Win | 48 450 грн. |
Artline ARTLINE Business Plus B59 (B59v44Win) B59v44Win | 48 450 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v44Win) | 48 450 грн. |
Artline B59v44Win | 48 450 грн. |
Персональний комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v44Win) B59v44Win | 48 420 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59v44Win | 48 450 грн. |
Персональний комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v44Win) | 51 809 грн. |
Закрити
Рекомендуємо