Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 D31v03Win
Відео 2Фото 25 | від 51 541 до 54 999 грн. Порівняти ціни 18 →Проц:Core i5, 13400F, 1.8 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації Artline Gaming D31 112
Характеристики
Artline Gaming D31 D31v03Win |
|
Вбудований інформаційний 7" екран.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming D31 D31v03Win
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v03Win) D31v03Win | 52 410 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv03Win) | 52 410 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WH | 52 032 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WH | 51 541 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v03Win) D31v03Win | 52 410 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо