Персональний комп'ютер Artline WorkStation W54 W54v05
Фото 20 | від 43 027 до 48 296 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Ryzen 5, 5600X, 3.7 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Quadro P2200, 5 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W54 12
Характеристики
Artline WorkStation W54 W54v05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W54 W54v05
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W54v05 | 44 493 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W54 (W54v05) | 44 493 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W54 (W54v05) | 44 281 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W54 (W54v05) W54v05 | 44 493 грн. |
Artline ARTLINE WorkStation W54 (W54v05) W54v05 | 44 493 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо