Персональний комп'ютер Artline WorkStation W74 W74v10
Фото 9 | від 55 670 до 59 032 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Ryzen 7, 5800X, 3.8 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Quadro P2200, 5 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W74 10
Характеристики
Artline WorkStation W74 W74v10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W74 W74v10
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W74v10 | 55 938 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W74 (W74v10) | 55 938 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W74 (W74v10) | 55 670 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W74 (W74v10) W74v10 | 55 938 грн. |
Artline ARTLINE WorkStation W74 (W74v10) W74v10 | 55 938 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо