Персональний комп'ютер Artline WorkStation W79 W79v09
Фото 28 | від 59 285 до 60 132 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i9, 12900KF, 2.4 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce GTX 1660 SUPER, 6 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W79 36
Характеристики
Artline WorkStation W79 W79v09 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W79 W79v09
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W79v09 | 60 132 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W79 (W79v09) | 60 132 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W79 (W79v09) | 59 285 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W79 (W79v09) | 59 849 грн. |
Рабочая станция ARTLINE WorkStation W79 (W79v09) W79v09 | 60 132 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо