Персональний комп'ютер Artline WorkStation W93 W93v21
Фото 19 | від 107 900 до 109 446 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:12600KF, 2.7 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Quadro RTX A4000, 16 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W93 4
Характеристики
Artline WorkStation W93 W93v21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W93 W93v21
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W93v21 | 109 446 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W93 (W93v21) | 109 446 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W93 (W93v21) | 107 900 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W93 (W93v21) | 108 928 грн. |
Рабочая станция ARTLINE WorkStation W93 (W93v21) W93v21 | 109 446 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо