ДБЖ RITAR PT-2KS-LCD 2000 ВА
RITAR PT-2KS-LCD 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR PT-2KS-LCD 2000 ВА
ИБП Ritar PT-2KS-LCD, 2000VA (1800Вт), 72В, Встроенная батарея 12V 7 Ah х | 16 800 грн. |
ИБП RITAR PT-2KS-LCD | 14 500 грн. |
ИБП с правильной синусоидой Ritar PT-2KS-LCD, 2000VA (1800Вт), 72В, Встрое | 16 800 грн. |
UPS з правильною синусоїдою Ritar PT2KS-LCD 2000VA (1800Вт), вбудована бат | 15 568 грн. |
Відеоогляди
Модификації RITAR PT-2KS-LCD
Ціни на RITAR PT-2KS-LCD |
---|---|---|---|---|
RITAR PT-1KS-LCD 1000 ВА | від 3 250 грн. | 4 пропозиції | ||
RITAR PT-2KS-LCD 2000 ВА | від 14 500 грн. | 4 пропозиції | ||
RITAR PT-3KS-LCD 3000 ВА | від 15 175 грн. | 4 пропозиції |