ДБЖ APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 ВА
Фото 7 |
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Імпульсний захист. Холодний старт. Тиха робота.
Безперебійник із потужністю (360 Вт), достатньою для резервного живлення невеликого набору домашньої та офісної комп'ютерної техніки. Прилад має дві розетки (обидві з батарейною підтримкою) для підключення споживачів електроенергії. Будучи пристроєм інтерактивного типу, ДБЖ APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR «уміє» згладжувати стрибки та провали напруги, а вбудований імпульсний захист частково нівелює вплив сплесків енергії на підключену техніку. Безперебійник має функцію холодного старту і відрізняється тихою роботою. Усередині ДБЖ знаходиться одна акумуляторна батарея ємністю 7 Агод.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 ВА
Усі ціни 34 →APC APC Easy UPS 700VA, Schuko (BVX700LI-GR) | 5 697 грн. |
Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS 700VA, Schuko (BVX700LI-GR) | 5 150 грн. |
ДБЖ Easy UPS 360W/700VA,L-I,AVR,2xSchuko (BVX700LI-GR) | 5 789 грн. |
Apc Easy Ups 700VA, Schuko (BVX700LI-GR) | 5 282 грн. |
APC BVX700LI-GR | 5 283 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR
Ціни на APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 ВА | від 4 964 грн. | 35 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 ВА | від 5 547 грн. | 48 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА | від 6 205 грн. | 45 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 ВА | від 7 800 грн. | 37 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 ВА | від 9 600 грн. | 24 пропозиції |