Персональний комп'ютер Artline Gaming X48 X48v41
Відео 3Фото 12 | від 28 121 до 32 677 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 5, 5600X, 3.7 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Radeon RX 6600, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X48 28
Характеристики
Artline Gaming X48 X48v41 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X48 X48v41
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X48v41 | 29 949 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X48 (X48v41) | 29 949 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X48 (X48v41) | 30 090 грн. |
Десктоп Artline Gaming (X48v41) | 28 121 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X48 (X48v41) | 29 809 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Рекомендуємо