Неттоп Artline Gaming X63 X63v28Win (X63v28Win)
![]() | Порівняти ціни 10 → Проц:Ryzen 5, 7600, 3.8 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:RTX 5050, 8 ГБ Накопичувач:1 ТБ ОС:Win 11 Home |
Модифікації Artline Gaming X63 32
Характеристики
Artline Gaming X63 X63v28Win |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X63 X63v28Win
Сортувати
![]() | Комп'ютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v28Win) X63v28Win | 75 900 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v28Win) | 75 900 грн. |
Десктоп Artline Gaming X63 Windows 11 Home (X63v28Win) X63v28Win | 75 900 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v28Win) X63v28Win | 75 900 грн. |
![]() | Комп'ютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v28Win) | 75 900 грн. |
ще 5 пропозицій |
Рекомендуємо