Персональний комп'ютер Artline Gaming X65 X65v58Win
![]() | Порівняти ціни 20 → Проц:Ryzen 5, 7500F, 3.7 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:RTX 5060, 8 ГБ Накопичувач:1 ТБ ОС:Win 11 Home |
Модифікації Artline Gaming X65 22
Характеристики
Artline Gaming X65 X65v58Win |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X65 X65v58Win
Колір:
Сортувати
![]() | Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v58Win) X65v58Win | 61 293 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v58Win) | 61 293 грн. |
Десктоп Artline Gaming X65 (X65v58Win) X65v58Win | 61 293 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv58Win) X65WHITEv58Win | 61 293 грн. |
![]() | Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v58Win) | 61 293 грн. |
ще 15 пропозицій |
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Рекомендуємо