Пневматична гвинтівка Aselkon MX7-S Wood
Aselkon MX7-S Wood |
|
Укорочена модифікація популярної PCP-гвинтівки Aselkon MX7, виконана за компонуванням BullPap. На такі конструктивні хитрощі пішли задля зручності ведення вогню з положень стоячи та з коліна. Aselkon MX7-S Wood обладнали резервуаром високого тиску на 275 см ³, повного заправлення якого вистачає приблизно на 80 пострілів. Максимальний тиск у баку може досягати 200 бар. Боєприпасами для гвинтівки є свинцеві кулі калібру 4.5 мм.
Модель комплектується двома змінними магазинами барабанного типу на 14 кульок. Ложе гвинтівки виготовляється із натуральної деревини (горіха). У ньому є регульований підщечник і м'який потиличник. Відкритих прицільних пристроїв у моделі немає, зате передбачається вбудована планка Пікатінні 22 мм для кріплення зовнішніх оптичних прицілів (докуповуються окремо). З інших особливостей моделі необхідно відзначити регульований спуск та наявність ручного запобіжника. Компактна та маневрена PCP-гвинтівка від Aselkon добре підійде для розважальної стрільби та ведення прицільного вогню за мішенями.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aselkon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aselkon.
Купити Aselkon MX7-S Wood
Усі ціни 9 →Aselkon MX7-S Wood | 19 680 грн. |
Aselkon MX7-S Wood | 20 172 грн. |
Пневматическая PCP винтовка (воздушка) Aselkon MX7-S Wood кал. 4.5 (100337 | 20 172 грн. |
Пневматична гвинтівка Aselkon MX7-S Wood (1003373) | 20 172 грн. |
Пневматична гвинтівка Aselkon MX7-S Wood (1003373) 1003373 | 20 172 грн. |