Змішувач Volle Pardo 1548.010101
Фото 6 |
Volle Pardo 1548.010101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Pardo 1548.010101
Усі ціни 47 →Змішувач для раковини Volle Pardo брашоване золото 1548.010115 | 2 963 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний VOLLE PARDO сатин нержавіюча сталь | 2 580 грн. |
Змішувач для раковини Volle PARDO золото (1548.010115) 1548.010115 | 2 963 грн. |
Смеситель для умывальника Volle Pardo 1548.010102, cepillado niquel 195206 | 2 580 грн. |
Змішувач для умивальника Volle Pardo Нікель (1548.010102) 1548.010102 | 2 245 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →