Монітор ASRock Phantom Gaming PG27FF1A 27 " чорний
Відео 2Фото 6 |
ASRock Phantom Gaming PG27FF1A 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:1 100:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити ASRock Phantom Gaming PG27FF1A 27 " чорний
Монитор ASRock Phantom Gaming PG27FF1A | 8 038 грн. |
Монітор Asrock 27" PG27FF1A | 7 667 грн. |
Asrock 27" PG27FF1A | 7 854 грн. |
Монітор ASRock Phantom Gaming PG27FF1A | 8 042 грн. |
Монітор ASRock Phantom Gaming PG27FF1A | 8 032 грн. |
Купив після стародавнього монітора на tn матриці, різниця просто нереальна! Довелося повозитися з налаштуваннями тому що з коробки картинка трохи темна біля монітора, заявлені 165 герц доступні через displayport. У комплекті є два кабелі для підключення hdmi та dp. Загалом монітор поки дуже задоволений, різниця між старим і новим монітором нереальна. Битих пікселів та засвітів не виявив Комплектація, гнучке меню налаштування поки що не виявив Даниил Сазонов: користуюся ASRock Phantom Gaming PG27FF1A менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди