Монітор Gigabyte GS27F 27 " чорний
Фото 7 |
Gigabyte GS27F 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:170 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Gigabyte GS27F 27 " чорний
Усі ціни 11 →Gigabyte 27" GS27F Black GS27F | 6 599 грн. |
Монітор ігровий 27" GIGABYTE GS27F-EU | 7 199 грн. |
Монітор Gigabyte GS27F | 7 656 грн. |
Монітор Gigabyte 27" GS27F | 7 995 грн. |
Монітор 27" Gigabyte Gaming Monitor GS27F FHD IPS 165Hz (GS27F Gaming Moni | 6 599 грн. |
ще 6 пропозицій