Ноутбук Asus ROG Strix G16 2023 G614JV [G614JV-N3106] (90NR0C61-M00CA0)
Відео 1Фото 34 | від 54 199 до 66 079 грн. Порівняти ціни 42 →2023 рікROG Strixігровий165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 1920x1200 (16:10) Процесор:Core i5, 13450HX, 1.8 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Asus ROG Strix G16 2023 G614JV 29
Характеристики
Asus ROG Strix G16 2023 G614JV [G614JV-N3106] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix G16 2023 G614JV [G614JV-N3106]
Колір:
Сортувати
Ноутбук ASUS ROG Strix G16 (2023) G614JV-N3106 (Core i5 / 16GB RAM / 512GB | 58 999 грн. |
Asus ROG Strix G16 G614JV-N3106 (90NR0C61-M00CA0) Eclipse Gray 90NR0C61-M0 | 57 999 грн. |
ASUS ROG Strix G16 2023 G614JV Eclipse Gray (G614JV-N3106) | 54 199 грн. |
ASUS ROG Strix G16 G614JV-N3106 90NR0C61-M00CA0 | 56 799 грн. |
ASUS ROG Strix G16 2023 G614JV Eclipse Gray (G614JV-N3106) | 54 199 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо