Материнська плата Asus Pro H610T-CSM
Фото 8 |
Asus Pro H610T-CSM
DDR4DDR5
За призначенням:для дому / офісу, для компактних ПК
Форм-фактор:mini-ITX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel H610
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR5 2 сл
Форм-фактор ОЗП:SO-DIMM
Тактова частота ОЗП:5600 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:роз'єм для зовнішнього БЖ
Живлення процесора:2-контактне
CSM-модель для корпоративних користувачів. Покупці CSM-продуктів отримують програмне забезпечення для адміністрування ASUS Control Center.
Всі характеристики
Купити Asus Pro H610T-CSM
Усі ціни 26 →Asus Pro H610T-CSM (s1700, Intel H610) | 4 429 грн. |
Asus Pro H610T-CSM | 4 580 грн. |
Asus Pro H610T-CSM | 4 537 грн. |
Материнская плата Asus Pro h610t-csm | 4 842 грн. |
Материнська плата ASUS PRO H610T-CSM | 4 797 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Asus Pro H610T-CSM
Ціни на Asus Pro H610T-CSM |
---|---|---|---|---|
Asus Pro H610T D4-CSM | від 4 494 грн. | 37 пропозицій | ||
Asus Pro H610T-CSM | від 4 394 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →