Водяне охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB White (90RC00K2-M0UAY0)
Фото 6 |
Asus ROG Ryujin III 240 ARGB White
240 мм360 мм
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2200 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики ROG Ryujin III 240 ARGB White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus ROG Ryujin III 240 ARGB White
Усі ціни 6 →Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB White Edition (9 | 14 799 грн. |
Asus ROG Ryujin III 240 ARGB White Edition (90RC00K2-M0UAY0) 90rc00k2-m0ua | 16 431 грн. |
Asus ROG Ryujin III 240 ARGB White Edition (90RC00K2-M0UAY0) 90RC00K2-M0UA | 15 499 грн. |
Asus ROG RYUJIN III 240 ARGB (90RC00K2M0UAY0) | 15 457 грн. |
ASUS ROG Ryujin III 240 ARGB White Edition (90RC00K2-M0UAY0) 103793 | 14 795 грн. |
Asus ROG RYUJIN III 240 ARGB (90RC00K2M0UAY0) | 13 880 грн. |
Модификації Asus ROG Ryujin III 240 ARGB White
Ціни на Asus ROG Ryujin III 240 ARGB White |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Ryujin III 240 ARGB White | від 13 880 грн. | 6 пропозицій | ||
Asus ROG Ryujin III 360 ARGB White | від 13 973 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →