Водяне охолодження Corsair iCUE LINK H100i RGB White (CW-9061005-WW)
Відео 1Фото 17 |
Corsair iCUE LINK H100i RGB White
240 мм 120 мм, білий240 мм 120 мм, чорний280 мм 140 мм, чорний360 мм 120 мм, білий360 мм 120 мм, чорний420 мм 140 мм, чорний
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2400 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE LINK H100i RGB White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE LINK H100i RGB White
Усі ціни 25 →Corsair iCUE Link H100i RGB (CW-9061005-WW) White CW-9061005-WW | 11 149 грн. |
Система водяного охолодження Corsair iCUE Link H100i RGB Liquid CPU Cooler | 11 149 грн. |
Система водяного охолодження Corsair iCUE LINK H100i RGB White (CW-9061005 | 10 619 грн. |
Кулер Corsair iCUE Link H100i Rgb Liquid Cpu Cooler White (CW-9061005-WW) | 11 150 грн. |
Кулер Corsair iCUE Link H100i Rgb Liquid Cpu Cooler White (CW-9061005-WW) | 11 150 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair iCUE LINK H100i RGB White
Ціни на Corsair iCUE LINK H100i RGB White |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE LINK H100i RGB White | від 9 855 грн. | 25 пропозицій | ||
Corsair iCUE LINK H100i RGB Black | від 9 430 грн. | 24 пропозиції | ||
Corsair iCUE LINK H115i RGB Black | від 8 904 грн. | 26 пропозицій | ||
Corsair iCUE LINK H150i RGB White | від 11 779 грн. | 25 пропозицій | ||
Corsair iCUE LINK H150i RGB Black | від 10 680 грн. | 24 пропозиції | ||
Corsair iCUE LINK H170i RGB Black | від 13 074 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →