Материнська плата Asus ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI (90MB1CP0-M0EAY0)
Відео 17Фото 12 |
Одна з флагманських моделей материнських плат із преміум-лінійки Asus ROG STRIX 2022 року випуску. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для створення високопродуктивних ігрових систем та робочих станцій для монтажу, рендерингу, 3D-моделювання тощо. Базується на сучасній системній логіці Intel Z790, оснащена процесорним сокетом Intel LGA 1700. Буде чудовим вибором для розгону потужного 6/8/12/16-ядерного чипа 12-го (Alder Lake) або 13-го покоління (Raptor Lake) гібридних процесорів Intel Core.
Буде чудовим вибором для ентузіастів розгону, які отримають у свої руки продумане рішення з потужною елементною базою та корисними інструментами для оверклокінгу. Зокрема вона оснащена просунутою 17-фазною підсистемою живлення, яка без проблем потягне живлення екстремально потужного процесора з водяним охолодженням та відеокарти калібру NVIDIA RTX 3090. Для обміну даними використовується високосортна шина PCI-E 5.0, на базі якої можна побудувати масив з 2 SSD та гібридного HDD для зберігання всієї колекції ігор.
На загальне прискорення системи впливає використання високошвидкісної пам'яті DDR5 з максимальною частотою 7800 МГц, що майже вдвічі перевищує робочі частоти топових моделей стандарту DDR4. Для спрощення процесу розгону плати Asus ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI оснащені кількома розумними утилітами. Наприклад, AI Overcklocking швидко знаходить кілька оптимальних співвідношень між частотою процесора і швидкістю обертання кулера, даючи користувачу стартові точки для початку процесора розгону.
Технологія Intel XMP у схожому режимі перебирає оптимальні налаштування вольтажу, таймінгів та частоти ОЗП. Динамічний перемикач OS Switch дозволяє швидко переключитись з автоматичного розгону CPU на ручний. А додаткові кнопки та індикатори допоможуть під час роботи у відкритому стенді. Допоміжне оснащення моделі включає 2.5-гігабітний LAN-контролер, бездротовий модуль (Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3), конектори для підсвічування і СРО та аудіотракт ROG SupremeFX з вбудованим підсилювачем Savitech.
Купити Asus ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI
Усі ціни 53 →Asus ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI (s1700, Intel Z790) | 19 139 грн. |
Материнська плата ASUS ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI (90MB1CP0-M0EAY0) 90MB | 19 575 грн. |
ASUS ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI s1700 Z790 4xDDR5 M.2 HDMI-DP Wi-Fi BT A | 19 575 грн. |
Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi | 19 195 грн. |
Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi | 19 009 грн. |