Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   Asus

Монітор Asus VZ249HG 23.8 " чорний (90LM0BV1-B01A71)

Фото - Монітор Asus VZ249HG 23.8 "  чорний
Фото 7
Asus VZ249HG 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI v1.4, VGA
Всі характеристики
Характеристики VZ249HG
Колір
Типмонітор
Діагональ23.8 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність1920x1080 (16:9)
Частота кадрів120 Гц
Розмір пікселя0.27 мм
Час відгуку (MPRT)1 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість250 кд/м²
Статична контрастність1 500:1
Динамічна контрастність3 000:1
Глибина кольору16.7M Colors
Колірне охоплення (sRGB)99 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоVGA
HDMI v1.4
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Adaptive-Sync
Ігрові функціїприціл
таймер
відображення FPS
Інше
Настінне кріпленняVESA 75x75 мм
Споживана потужність25 Вт
Габарити (ШхВхТ)538x380x210 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)538x313x40 мм
Вага2.69 кг
Вага без підставки2.22 кг
Офіційний сайтasus.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2025
Маркування виробника
90LM0BV1-B01A71

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.

Купити Asus VZ249HG 23.8 " чорний

Усі ціни 52 →

Asus Монітор Asus VZ249HG Black 23.8 (90LM0BV1-B01A71)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
4 299 грн.

Монітор ASUS VZ249HG (90LM0BV1-B01A71) 90LM0BV1-B01A71

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись

Монітор Asus 23.8` VZ249HG (90LM0BV1-B01A71) UA

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
4 289 грн.

Монітор ASUS VZ249HG (90LM0BV1-B01A71) 90LM0BV1-B01A71

+ 110 балів ITbox, 23.8", IPS, 1920 x 1080, 120 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1500:1, 25 Вт, 1 х HDMI, 1 х VGA, 1 х 3.5мм Mini-Jack, р... щеегулювання нахилу, 538x380x210 мм, VESA - 75x75 мм, немає, 2.69 кг, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 006 грн.

Монітор 23.8" Asus VZ249HG (90LM0BV1-B01A71)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Asus VZ249HG 23.8 " чорний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Asus VZ249HG

Ціни на Asus VZ249HG
Asus VZ249HG-W 23.8 " білийвід 4 139 грн.45 пропозицій
Asus VZ249HG 23.8 " чорнийвід 3 728 грн.54 пропозиції
Asus VZ279HG-W 27 " білийвід 6 628 грн.54 пропозиції
Asus VZ279HG 27 " чорнийвід 5 399 грн.59 пропозицій