Ноутбук Asus X515EA [X515EA-BQ1225W] (90NB0TY2-M009W0)
Відео 20Фото 39 | від 15 469 до 19 950 грн. Порівняти ціни 12 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i3, 1115G4, 3 ГГц Відеокарта:UHD Graphics Xe G4 48EUs ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 256 ГБ ОС:Windows 11 Home (S mode) Вага ноутбука:1.8 кг |
Модифікації Asus X515EA 68
Характеристики
Asus X515EA [X515EA-BQ1225W] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus X515EA [X515EA-BQ1225W]
Сортувати
Ноутбук Asus X515EA (X515EA-BQ1225W) X515EA (X515EA-BQ1225W) | 17 789 грн. |
Ноутбук ASUS X515EA (X515EA-BQ1225W) | 17 288 грн. |
Ноутбук ASUS X515EA (X515EA-BQ1225W) X515EA-BQ1225W | 15 469 грн. |
Ноутбук Asus VivoBook 15 X515EA-BQ1225W * | 15 499 грн. |
Ноутбук ASUS X515EA-BQ1225W i3-1115G4/8GB/256/Win11S X515EA-BQ1225W | 18 999 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Брала ребенку для учебы летом 2022. Буквально сразу предложил обновиться до 11 винды, после начала мерцать полоса размером в треть экрана внизу. Откатили винду на 10 (думала что проблема программная), но полоса хоть и стала появляться крайне редко, но не исчезла. Возможно проблема с видеокартой или шлейфом. Достаточно шумный, в сравнении с моим стареньким Lenovo, греется тоже сильнее, но и мощнее, что в целом наверное оправдано. У Asus в принципе всегда довольно шумные кулеры. Отличный экран, яркий, контрастный, четкость хорошая. Компактный размер, за счет тонкой рамки, удобно в путешествиях. Легкий, имеет 3 шт. USB. Греется, шумный. Появилась мерцающая полоса внизу экрана. |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо