Душова перегородка ATLANTIS PF-150 M
8 600 грн. Купити! Душова двері Atlantis PF-150 (матове скло) 150х185Маркетплейс: Rozetka.ua ATLANTISЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
ATLANTIS PF-150 M |
|
Профіль з алюмінію, хромований, з регулюванням до 1.5 см. Матове скло зовні шорстке, а всередині гладке. Можливість встановлення з ліво- або правостороннім відкриттям.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ATLANTIS PF-150 M
Ціни на ATLANTIS PF-150 M |
---|---|---|---|---|
ATLANTIS PF-120 M | від 8 000 грн. | 1 пропозиція | ||
ATLANTIS PF-140 M | від 8 400 грн. | 1 пропозиція | ||
ATLANTIS PF-150 M | від 8 600 грн. | 1 пропозиція | ||
ATLANTIS PF-160 M | від 8 800 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →