Газовий котел ATON Atmo 20EM 20 кВт
ATON Atmo 20EM 20 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:20 кВт, площа ~ 150 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 125 мм
Всі характеристики
Характеристики Atmo 20EM
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATON Atmo 20EM 20 кВт
Усі ціни 9 →Газовый котел ATON Atmo 20ЕМ | 16 350 грн. |
Котел газовий ATON Atmo 20ЕМ | 15 120 грн. |
Газовий котел ATON Atmo 20EM | 15 285 грн. |
Газовий котел ATON ATMO 20 ЕМ димохідний 20 кВт (Універсальний). | 17 069 грн. |
Котел газовий ATON Atmo 20ЕМ | 15 050 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації ATON Atmo 20EM
Ціни на ATON Atmo 20EM |
---|---|---|---|---|
ATON Atmo 8EM 8 кВт | від 10 197 грн. | 12 пропозицій | ||
ATON Atmo 10EM 10 кВт | від 11 190 грн. | 12 пропозицій | ||
ATON Atmo 12.5EM 12.5 кВт | від 12 490 грн. | 13 пропозицій | ||
ATON Atmo 16EM 16 кВт | від 13 390 грн. | 11 пропозицій | ||
ATON Atmo 20EM 20 кВт | від 15 050 грн. | 9 пропозицій | ||
ATON Atmo 25EM 25 кВт | від 16 690 грн. | 7 пропозицій | ||
ATON Atmo 30EM 30 кВт | від 20 646 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →