Газовий котел ATON Atmo 16EM 16 кВт
ATON Atmo 16EM 16 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:16 кВт, площа ~ 120 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 110 мм
Всі характеристики
Характеристики Atmo 16EM
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATON Atmo 16EM 16 кВт
Усі ціни 10 →Газовый котел ATON Atmo 16ЕМ | 14 688 грн. |
Газовый котел ATON Atmo 16EM | 14 299 грн. |
Газовий котел ATON Atmo 16EM | 13 731 грн. |
Газовий котел ATON ATMO 16 EM димохідний 16 кВт (Універсальний). | 15 334 грн. |
Котел газовий ATON Atmo 16ЕМ | 13 490 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації ATON Atmo 16EM
Ціни на ATON Atmo 16EM |
---|---|---|---|---|
ATON Atmo 8EM 8 кВт | від 10 370 грн. | 11 пропозицій | ||
ATON Atmo 10EM 10 кВт | від 11 190 грн. | 11 пропозицій | ||
ATON Atmo 12.5EM 12.5 кВт | від 12 570 грн. | 12 пропозицій | ||
ATON Atmo 16EM 16 кВт | від 13 490 грн. | 10 пропозицій | ||
ATON Atmo 20EM 20 кВт | від 15 050 грн. | 8 пропозицій | ||
ATON Atmo 25EM 25 кВт | від 17 600 грн. | 6 пропозицій | ||
ATON Atmo 30EM 30 кВт | від 20 646 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →