Газовий котел TermoBar KS-G-7DS 7 кВт
Одноконтурний газовий опалювальний котел невеликої потужності (7 кВт) для підлогового монтажу. Позиціонується як продукт початкової цінової категорії, призначений для організації опалення житлових і невеликих виробничих приміщень площею до 56 кв. м. (опалювальний об'єм до 225 куб. м.), які обладнані системою з примусовою або природною циркуляцією теплоносія. Обладнаний відкритою камерою згоряння, тому повинен бути встановлені в окремих котелень приміщення.
Для нормальної роботи в такій кімнаті повинен бути організований вільний приплив повітря, а сам котел TermoBar KS-G-7DS пред'являє ряд обов'язкових вимог до геометрії димохідної системи, необхідної для забезпечення стабільної природної тяги і повного видалення небезпечних продуктів згоряння газу. Підійде для використання в котельнях модульного типу. Оснащений секційними низькофакельними пальниками, виготовленими з якісної нержавіючої сталі і створюють т.
зв. «килимове полум'я». Конвективний теплообмінник має унікальну конструкцію, за рахунок чого підвищується загальна продуктивність при відносно компактних розмірах. При цьому робочий тиск дозволяє встановлювати апарат в будь-яких опалювальних комплексах, як з циркуляційними насосами, так і без них. Надійна італійська система безпеки з автоматикою EuroSIT 630 запобігає небезпечні аварійні ситуації, пов'язані з перегріванням води, погасанием полум'я або відсутністю тяги.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TermoBar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TermoBar.
Купити TermoBar KS-G-7DS 7 кВт
Усі ціни 7 →Газовий котел Термобар КС-Г-7 Дs ТБ008 | 10 479 грн. |
Газовый котел ТермоБар КС-Г-7 Дs | 10 699 грн. |
ТермоБар КС-Г-7ДS | 10 890 грн. |
Котел газовий димохідний Термобар КСГ-7 ДЅ | 11 001 грн. |
Котел газовий димоходний Термо Бар КС-Г - 7 Дs | 10 380 грн. |
Котел газовий димохідний ТермоБар КС-Г-7ДS | 10 695 грн. |
Газовий котел димохідний ТЕРМОБАР КС-Г-7 Дs | 10 699 грн. |
Модификації TermoBar KS-G-7DS
Ціни на TermoBar KS-G-7DS |
---|---|---|---|---|
TermoBar KS-G-7DS 7 кВт | від 10 380 грн. | 7 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-10DS 10 кВт | від 11 400 грн. | 6 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-12.5DS 12.5 кВт | від 11 866 грн. | 5 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-16DS 16 кВт | від 12 250 грн. | 6 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-20DS 20 кВт | від 14 350 грн. | 5 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-24DS 24 кВт | від 16 250 грн. | 4 пропозиції | ||
TermoBar KS-G-30DS 30 кВт | від 18 690 грн. | 4 пропозиції | ||
TermoBar KS-G-50DS 50 кВт | від 37 500 грн. | 3 пропозиції | ||
TermoBar KS-G-60DS 60 кВт | від 43 700 грн. | 3 пропозиції | ||
TermoBar KS-G-100DS 95 кВт | від 61 600 грн. | 3 пропозиції |