Газовий котел TermoBar KS-G-10DS 10 кВт
Підлоговий одноконтурний газовий опалювальний котел невеликої потужності (10 кВт). Позиціонується як продукт початкової цінової категорії, здатний забезпечити опалення житлових, комерційних або невеликих виробничих приміщень площею до 80 м2 (опалювальний об'єм до 300 м3). Не має власного насоса, але може працювати в опалювальних системах з примусовою і природною циркуляцією теплоносія.
Обладнаний відкритою камерою згоряння, встановлюється у виділених котелень приміщення з вільним припливом повітря. Слід звернути увагу на те, що для безпечної експлуатації котла TermoBar KS-G-10DS повинен виконуватися ряд жорстких вимог до димохідної системи, яка повинна забезпечувати стабільну природну тягу, повністю удаляющую небезпечні продукти згоряння газу. Конвективний теплообмінник оригінальної конструкції виготовлений з якісної жаростійкої сталі і гарантує гарну продуктивність при порівняно компактних розмірах. Котел оснащений секційними низькофакельними пальниками, виготовленими з якісної нержавіючої сталі і створюють т. зв. килимове полум'я. Італійська система безпеки з автоматикою EuroSIT 630 запобігає небезпечні аварійні ситуації, пов'язані з перегріванням води, погасанием полум'я або відсутністю тяги.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TermoBar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TermoBar.
Купити TermoBar KS-G-10DS 10 кВт
Усі ціни 6 →Газовий котел Термобар КС-Г-10 Дs ТБ009 | 11 543 грн. |
Газовый котел ТермоБар КС-Г-10 Дs | 11 649 грн. |
ТермоБар КС-Г-10ДS | 12 090 грн. |
Котел газовий димоходний Термо Бар КС-Г - 10 Дs | 11 514 грн. |
Газовий котел димохідний ТЕРМОБАР КС-Г-10 Дs | 11 786 грн. |
Котел газовий димоходний Термо Бар КС-Г - 10 Дs | 11 400 грн. |
Модификації TermoBar KS-G-10DS
Ціни на TermoBar KS-G-10DS |
---|---|---|---|---|
TermoBar KS-G-7DS 7 кВт | від 10 380 грн. | 7 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-10DS 10 кВт | від 11 400 грн. | 6 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-12.5DS 12.5 кВт | від 11 866 грн. | 5 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-16DS 16 кВт | від 12 250 грн. | 6 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-20DS 20 кВт | від 14 350 грн. | 5 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-24DS 24 кВт | від 16 250 грн. | 4 пропозиції | ||
TermoBar KS-G-30DS 30 кВт | від 18 690 грн. | 4 пропозиції | ||
TermoBar KS-G-50DS 50 кВт | від 37 500 грн. | 3 пропозиції | ||
TermoBar KS-G-60DS 60 кВт | від 43 700 грн. | 3 пропозиції | ||
TermoBar KS-G-100DS 95 кВт | від 61 600 грн. | 3 пропозиції |