Газовий котел Kordi Vulkan 9PE 9 кВт
Kordi Vulkan 9PE 9 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:9 кВт, площа ~ 72 м²
Камера згоряння:відкрита
Всі характеристики
Характеристики Vulkan 9PE
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kordi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kordi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kordi Vulkan 9PE 9 кВт
Газовый котел Вулкан АОГВ-9 ПЕ | 11 799 грн. |
Котел газовий парапетний КОРДI АОГВ-9 ПЕ | 12 800 грн. |
Котел газовий Корді Вулкан АОГВ 9 ПЕ | 12 800 грн. |
Котел газовий парапетний Вулкан АОГВ 9 ПЕ | 12 800 грн. |
Модификації Kordi Vulkan 9PE
Ціни на Kordi Vulkan 9PE |
---|---|---|---|---|
Kordi Vulkan 7PE 7 кВт | від 11 399 грн. | 5 пропозицій | ||
Kordi Vulkan 9PE 9 кВт | від 11 799 грн. | 6 пропозицій | ||
Kordi Vulkan 12PE 12 кВт | від 12 399 грн. | 6 пропозицій | ||
Kordi Vulkan 16PE 16 кВт | від 14 199 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →