Литий диск ATS Antares 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Фото 6 | від 4 598 до 6 683 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації ATS Antares 37
Характеристики
ATS Antares 6x15/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Antares 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Сортувати
ATS Antares R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 DIAMOND BLACK | 6 177 грн. |
Диски ATS Antares 6x15 5x100 ET38 DIA57,1 (silver) | 4 598 грн. |
Ats Antares R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Black AT60538V72-6 | 4 885 грн. |
ATS Antares W6.0 R15 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Black | 6 440 грн. |
ATS Antares (6J x 15 5x100 ET38 DIA57.1 Polar Silver) | 6 360 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі