Литий диск RC Design RC-27 6x15/5x100 ET37 DIA57,1
Відео 2Фото 5 | від 5 206 до 6 075 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації RC Design RC-27 266
Характеристики
RC Design RC-27 6x15/5x100 ET37 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 6x15/5x100 ET37 DIA57,1
Сортувати
RC Design RC-27 R15 W6 PCD5x100 ET37 DIA57.1 crystal silver | 6 075 грн. |
Диски RC Design RC-27 6x15 5x100 ET37 DIA57,1 (gloss black full polished) | 5 950 грн. |
Диски RC Design RC-27 6x15 5x100 ET37 DIA57,1 (clear matt black) (10023534 | 5 413 грн. |
Диски RC Design RC-27 6x15 5x100 ET37 DIA57,1 (crystal silver) (1001562866 | 5 206 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі